Kandelabrar Louis Philippe Frankrike

Såld för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1830-tal, Louis Philippe Frankrike, för 4 ljus vardera, brännförgylld och patinerad brons, höjd 52 cm

432604

2017-01-09