Vitrinskåp England
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, med vitrinöverdel, England,1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, skuren dekor, beslag i mässing, höjd ca 184, 96x46 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Ytskador, fläckar
432605
2017-01-09