Vitrinskåp England

Vitrinskåp England
Vitrinskåp England
Vitrinskåp England
Vitrinskåp England
Vitrinskåp England
Vitrinskåp England
Vitrinskåp England
Vitrinskåp England

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, med vitrinöverdel, England,1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, skuren dekor, beslag i mässing, höjd ca 184, 96x46 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Ytskador, fläckar

432605

2017-01-09