Skrivbordsstol

Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORDSSTOL, tidigt 1900-tal, ek med klädsel i skinn, höjd ca 109, sitthöjd 46 cm.

Ett fjäderstål utbytt, något lös i fogarna. Bruks och åldersrelaterat slitage.

432606

2017-01-09