Anders Zorn etsning
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
ANERS ZORN (1860-1920): "Cigarettrökerska II", 1891, signerad i plåten, ur upplagan om 425 osignerade ex för Ffgk, etsning, ca 15,7x11,5 cm
LITTERATUR: A62, ZG62, H&H44
Gulnad, ej examinerad ur ram
432607
2017-01-09