Lennart Jirlow färglitografi

Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): Tryckeri, signerad och numrerad L. Jirlow 103/280, färglitografi, ca 62x50 cm

432608

2017-01-09