Textil 1800-tal

Textil 1800-tal
Textil 1800-tal
Textil 1800-tal
Textil 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BONAD, 1800-tal, ca 190x88 cm, fodrad

Slitage

432609

2017-01-09