Byrå Karl Johan

Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan
Byrå Karl Johan

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérad i alm, beslag i mässing, höjd ca 92, 106x44 cm

Omarbetad, senare beslag, nyckel saknas, ytskador, fanérbortfall

432612

2017-01-09