Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
NORDISKA KOMPANIET, fåtöljer, 1 par, varav en etikketmärkt NK, randig klädsel med sittdyna, 1900-talets mitt, sitthöjd ca 47 cm
Slitage
432613
2017-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här