Nordiska Kompaniet fåtöljer

Nordiska Kompaniet fåtöljer
Nordiska Kompaniet fåtöljer
Nordiska Kompaniet fåtöljer
Nordiska Kompaniet fåtöljer
Nordiska Kompaniet fåtöljer
Nordiska Kompaniet fåtöljer
Nordiska Kompaniet fåtöljer
Nordiska Kompaniet fåtöljer
Nordiska Kompaniet fåtöljer
Nordiska Kompaniet fåtöljer
Nordiska Kompaniet fåtöljer
Nordiska Kompaniet fåtöljer

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, fåtöljer, 1 par, varav en etikketmärkt NK, randig klädsel med sittdyna, 1900-talets mitt, sitthöjd ca 47 cm

Slitage

432613

2017-01-09