Lars Jonsson färglitografi

Lars Jonsson färglitografi
Lars Jonsson färglitografi

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LARS JONSSON (född 1952): "Kvällstankar", signerad Lars Jonsson, EA XX/XL, färglitografi, bladmått 42x59,5 cm

432614

2017-01-09