Angelica Wiik färglitografi

Angelica Wiik färglitografi
Angelica Wiik färglitografi

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): "Uteliv", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, EA.upplaga, ca 59x40 cm, oramad

432615

2017-01-09