Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANGELICA WIIK (född 1960), "Mina drömmars stad", signerad Angelica Wiik, EA-upplaga, färglitografi med glitter, ca 29 x 42,5 cm, oramad
432617
2017-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här