Angelica Wiik färglitografi

Angelica Wiik färglitografi
Angelica Wiik färglitografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960), "Mina drömmars stad", signerad Angelica Wiik, EA-upplaga, färglitografi med glitter, ca 29 x 42,5 cm, oramad

432617

2017-01-09