Gustav Arne

Gustav Arne
Gustav Arne
Gustav Arne
Gustav Arne
Gustav Arne
Gustav Arne

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAV ARNE (1925-2011): Motiv med båtar och hus, signerad pch daterad G Arne 1974, olja på duk, ca 54x80 cm

Smärre dukskador

432619

2017-01-09