Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUSTAV ARNE (1925-2011): Motiv med båtar och hus, signerad pch daterad G Arne 1974, olja på duk, ca 54x80 cm
Smärre dukskador
432619
2017-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här