Esaias Thorén färglitografi

Esaias Thorén färglitografi
Esaias Thorén färglitografi

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Komposition med fisk, sgnerad och daterad Esaias Thorén -80, HC XXVIII/L, färglitografi, ca 35x45 cm

432621

2017-01-09