Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Komposition med fisk, sgnerad och daterad Esaias Thorén -80, HC XXVIII/L, färglitografi, ca 35x45 cm
432621
2017-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här