Erik Olsson

Erik Olsson
Erik Olsson

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIK OLSSON (1901-1986)Komposition, färglitografi, signerad och daterad Erik Olsson 1983, numrerad 31/75, ca 52x33 cm

432622

2017-01-09