John Thorgren oljemålning

John Thorgren oljemålning
John Thorgren oljemålning
John Thorgren oljemålning
John Thorgren oljemålning
John Thorgren oljemålning
John Thorgren oljemålning

Såld för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN THORGREN (född 1918): "Fåröbild II", signerad och daterad J Thorgren -72, utställningsetikett à tergo, olja på duk, ca 98x138 cm
UTSTÄLLD: Sveagalleriet, Stockholm

432623

2017-01-09