Carl Wilhemsson etsning

Carl Wilhemsson etsning
Carl Wilhemsson etsning
Carl Wilhemsson etsning
Carl Wilhemsson etsning

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL WILHELMSSON (1866-1928): "Ellen", signerad C Wilhelmsson, samt i trycket CW 1918, etsning, 29x21 cm

Oläslingt nummer av 25 exemplar

432624

2017-01-09