Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CARL WILHELMSSON (1866-1928): "Ellen", signerad C Wilhelmsson, samt i trycket CW 1918, etsning, 29x21 cm
Oläslingt nummer av 25 exemplar
432624
2017-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här