Uno Vallman oljemålning

Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004): Fäbod, signerad Uno Vallman, olja på duk, ca 46x55 cm

432630

2017-01-10