Uno Vallman oljemålning

Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004): Landskapsbild, signerad och daterad Uno Vallman 1974, olja på duk, ca 60x73 cm

432631

2017-01-10