Åke Sander oljemålning

Åke Sander oljemålning
Åke Sander oljemålning
Åke Sander oljemålning
Åke Sander oljemålning
Åke Sander oljemålning
Åke Sander oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ÅKE SANDER (född 1958): "Fjällbäck", monogramsignerad och daterad ÅS -97, olja på duk, ca 59x59 cm

432633

2017-01-10