Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, nakenmodell i blomma, olja på pannå, otydligt signerad, 61x50 cm

432637

2017-01-09