Bruno Mathsson stolar Mia

Bruno Mathsson stolar Mia
Bruno Mathsson stolar Mia
Bruno Mathsson stolar Mia
Bruno Mathsson stolar Mia
Bruno Mathsson stolar Mia
Bruno Mathsson stolar Mia
Bruno Mathsson stolar Mia
Bruno Mathsson stolar Mia

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BRUNO MATHSSON, "Mia", stolar, 5 st., DUX, cremefärgat skinn med stomme i förkromad metall, tillverkade för Bruno Mathsson International, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, fläckar, mindre skador

432638

2017-01-09