Mathsson & Hein matbord

Mathsson & Hein matbord
Mathsson & Hein matbord
Mathsson & Hein matbord
Mathsson & Hein matbord
Mathsson & Hein matbord
Mathsson & Hein matbord
Mathsson & Hein matbord
Mathsson & Hein matbord

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, bord, superellips, fanerat med masurbjörk, 4 förkromade spännben, märkt Bruno Mathsson International, höjd ca 70, 175x125 cm

Bruksslitage, fanéravslag

432639

2017-01-09