Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, bord, superellips, fanerat med masurbjörk, 4 förkromade spännben, märkt Bruno Mathsson International, höjd ca 70, 175x125 cm
Bruksslitage, fanéravslag
432639
2017-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här