Bordspendyl Louis seize-stil
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSPENDYL, alabaster samt mässing, omkring år 1900, Louis seize-stil, på tassar, dekor i form av blomsterurnor samt festong, höjd ca 40 cm, pendel medföljer
Nyckel finns ej, smärre slitage, ett dekorelement med lagning
432641
2017-01-09