Bordspendyl Louis seize-stil

Bordspendyl Louis seize-stil
Bordspendyl Louis seize-stil
Bordspendyl Louis seize-stil
Bordspendyl Louis seize-stil
Bordspendyl Louis seize-stil
Bordspendyl Louis seize-stil
Bordspendyl Louis seize-stil
Bordspendyl Louis seize-stil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSPENDYL, alabaster samt mässing, omkring år 1900, Louis seize-stil, på tassar, dekor i form av blomsterurnor samt festong, höjd ca 40 cm, pendel medföljer

Nyckel finns ej, smärre slitage, ett dekorelement med lagning

432641

2017-01-09