Reseikon

Reseikon
Reseikon
Reseikon
Reseikon
Reseikon
Reseikon
Reseikon
Reseikon

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RESEIKON, 1900-talets början, 3-delad, bemålat trä, ca 32x40 cm

Slitage

432642

2017-01-09