Karmstolar av windsormodell

Karmstolar av windsormodell
Karmstolar av windsormodell
Karmstolar av windsormodell
Karmstolar av windsormodell
Karmstolar av windsormodell
Karmstolar av windsormodell
Karmstolar av windsormodell
Karmstolar av windsormodell
Karmstolar av windsormodell
Karmstolar av windsormodell
Karmstolar av windsormodell
Karmstolar av windsormodell

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARMSTOLAR, 5 st, windsormodell, 1900-tal, genombruten ryggbricka, sitthöjd 48 cm

slitage

432647

2017-01-09