Kanna geometrisk

Kanna geometrisk
Kanna geometrisk
Kanna geometrisk
Kanna geometrisk
Kanna geometrisk
Kanna geometrisk
Kanna geometrisk
Kanna geometrisk

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANNA, geometrisk, Cypern, ca 500-700 före Kristus, höjd ca 13 cm

Lagning, slitage

432649

2017-01-09