Stolar 4 st Björnums Slöjdfabrik

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, Bjärnums Slöjdfabrik Made in Sweden, 1950-tal, sits och ryggbricka klädda i röd galon, benställning i stålrör, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage

432651

2017-01-09