Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
STOLAR, 4 st, Bjärnums Slöjdfabrik Made in Sweden, 1950-tal, sits och ryggbricka klädda i röd galon, benställning i stålrör, sitthöjd ca 43 cm
Bruksslitage
432651
2017-01-09