Lampbord 1 par
2017-01-09
432654
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SÄNGBORD 1 par, med låda, 1900-talets andra hälft, mahogny, höjd 65, 42x42 cm
slitage