Lampbord 1 par

Lampbord 1 par
Lampbord 1 par
Lampbord 1 par
Lampbord 1 par
Lampbord 1 par
Lampbord 1 par
Lampbord 1 par
Lampbord 1 par

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SÄNGBORD 1 par, med låda, 1900-talets andra hälft, mahogny, höjd 65, 42x42 cm

slitage

432654

2017-01-09