Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SÄNGBORD 1 par, med låda, 1900-talets andra hälft, mahogny, höjd 65, 42x42 cm
slitage
432654
2017-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här