Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
JOHN GUNNAR JOHNSON (1915-68): Stilleben med kaffekvarn, signerad John Johnson, olja på duk, 60x75 cm
432655
2017-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här