Johan Gunnar Johnson

Johan Gunnar Johnson
Johan Gunnar Johnson
Johan Gunnar Johnson
Johan Gunnar Johnson

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

JOHN GUNNAR JOHNSON (1915-68): Stilleben med kaffekvarn, signerad John Johnson, olja på duk, 60x75 cm

432655

2017-01-09