Ejnar Kohlmann oljemålning

Ejnar Kohlmann oljemålning
Ejnar Kohlmann oljemålning
Ejnar Kohlmann oljemålning
Ejnar Kohlmann oljemålning

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EJNAR KOHLMANN (Finland, 1888-1968): Sjölandskap, signerad Ejnar Kohlman samt daterad -51, olja på duk, ca 41x36 cm

432656

2017-01-09