Erik Håfström

Erik Håfström
Erik Håfström
Erik Håfström
Erik Håfström

Såld för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ERIK HÅFSTRÖM (1909-1979): Motiv med havsbodar, sigernad samt daterad -52, olja på duk, 51x42 cm

432657

2017-01-09