L Zerboni

L Zerboni
L Zerboni
L Zerboni
L Zerboni
L Zerboni
L Zerboni

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Genremotiv, L Zerboni, signerad samt med plakett på ramen, ca 60x75 cm

Omfattande krackelyr, mindre repa

432658

2017-01-09