Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
GERALD STEFFE (född 1939): Figurscen, signerad Gerald Steffe, numrerad 245/270, färglitografi, ramad bakom glas
432659
2017-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här