Gerald Steffe

Gerald Steffe
Gerald Steffe

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

GERALD STEFFE (född 1939): Figurscen, signerad Gerald Steffe, numrerad 245/270, färglitografi, ramad bakom glas

432659

2017-01-09