Laterna Magica och glasbilder

Laterna Magica och glasbilder
Laterna Magica och glasbilder
Laterna Magica och glasbilder
Laterna Magica och glasbilder
Laterna Magica och glasbilder
Laterna Magica och glasbilder
Laterna Magica och glasbilder
Laterna Magica och glasbilder
Laterna Magica och glasbilder
Laterna Magica och glasbilder
Laterna Magica och glasbilder
Laterna Magica och glasbilder
Laterna Magica och glasbilder
Laterna Magica och glasbilder

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LATERNA MAGICA, GLASBILDER, 1800/1900-talets början, projektor i bemålad plåt och mässing, ett större antal glasbilder/foton, varierande motiv, bl a stadsbilder, båtar mm

Skador

432660

2017-01-09