Voitto Jalmari 1912-1985

Voitto Jalmari 1912-1985
Voitto Jalmari 1912-1985

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VOITTO VIKAINEN (1912-1985): Komposition, signerad samt numrerad 6/10, träsnitt, 45x29 cm

432661

2017-01-09