Sven-Olof Ehren färglitografier

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): (2), Nautiska motiv med fartyg, signerade samt numrerade 58/360, färglitografier, 38x56 cm

432662

2017-01-09