Emil Hellbom oljemålning

Emil Hellbom oljemålning
Emil Hellbom oljemålning
Emil Hellbom oljemålning
Emil Hellbom oljemålning

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMIL HELLBOM (1895-1969): Stockholmsmotiv Gamla Stan, signerad E. Hellbom, olja på pannå, 41x47 cm

432664

2017-01-09