Antti Nurmesniemi pall

Antti Nurmesniemi pall
Antti Nurmesniemi pall
Antti Nurmesniemi pall
Antti Nurmesniemi pall
Antti Nurmesniemi pall
Antti Nurmesniemi pall
Antti Nurmesniemi pall
Antti Nurmesniemi pall

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ANTTI NURMESNIEMI (Finland, 1927-2003), pall, stomme i borstat stål, skinnklädd, knapphäftad sits, omkring 1900-talets mitt, höjd 48, 48x37 cm

Bruksslitage, skinn med slitage/märken samt någon sömskada

432665

2017-01-09