Lionello Balestrieri färgetsning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LIONELLO BALESTRIERI (1872-1958): "Beethoven-Andante Cadante", signerad i plåten, etsning, 26x50 cm

Något gulnad

432667

2017-01-09