Anshelm Dahl

Anshelm Dahl
Anshelm Dahl
Anshelm Dahl
Anshelm Dahl

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANSHELM DAHL (1897-1964): Naturmotiv, signerad Anselm Dahl, olja på duk, ca 36x57 cm

432668

2017-01-09