Förstärkare Gösta Bäckström

Förstärkare Gösta Bäckström
Förstärkare Gösta Bäckström
Förstärkare Gösta Bäckström
Förstärkare Gösta Bäckström
Förstärkare Gösta Bäckström
Förstärkare Gösta Bäckström
Förstärkare Gösta Bäckström
Förstärkare Gösta Bäckström
Förstärkare Gösta Bäckström
Förstärkare Gösta Bäckström

Såld för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖSTA BÄCKSTRÖM, förstärkare, 1950-60-tal, typ GM 28, skyltmärkt, bemålad plåt, ca 20, 37x27 cm

Ej funktionstestad, mindre bucklor

432669

2017-01-09