Hans Norsbo etsning

Hans Norsbo etsning
Hans Norsbo etsning

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANS NORSBO (1897-1955): Interiör från zorngården, signerad och daterad Hans Norsbo -1942, etsning, 19x21 cm

Gulnad

432670

2017-01-09