Vikskärm

Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VIKSKÄRM, 1900-talets mitt, teak, genombrutet rutigt mönster, tredelad, ca 175x45 cm vardera

Bruksslitage, ytskador

432673

2017-01-09