Simson besegrar ett lejon

Simson besegrar ett lejon
Simson besegrar ett lejon
Simson besegrar ett lejon
Simson besegrar ett lejon
Simson besegrar ett lejon
Simson besegrar ett lejon

Såld för:

8 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal eller äldre), Simson besegrar ett lejon, bemålat ben på träpannå, ca 22,5x11 cm

Skador

432674

2017-01-09