Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Såld för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, samtida, klädda i svart skinn, benställning i bortsat stål, etikettmärkt "Marmorhuset Denmark", sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, en stol med lagning

432676

2017-01-09