Matgrupp 1960-tal

Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal

Såld för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, 5 delar, 1960-tal, fanerade i bok och teak, bestående av 4 stolar, sitthöjd 42, matbord med 2 iläggsskivor, höjd 73, diameter 108, totallängd 198 cm

Bruksslitage, 1 sits lös, slitage på stolssitsarnas tyg

432677

2017-01-09