Byrå fanerad i valnöt

Byrå fanerad i valnöt
Byrå fanerad i valnöt
Byrå fanerad i valnöt
Byrå fanerad i valnöt
Byrå fanerad i valnöt
Byrå fanerad i valnöt
Byrå fanerad i valnöt
Byrå fanerad i valnöt
Byrå fanerad i valnöt
Byrå fanerad i valnöt
Byrå fanerad i valnöt
Byrå fanerad i valnöt

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, 1800-talets slut fanerad i valnöt och rot, 4 lådig, skuren dekor, höjd 99, 105x58 cm, nyckel finns

Bruksslitage

432678

2017-01-09