Läsbord 1800-tal

Läsbord 1800-tal
Läsbord 1800-tal
Läsbord 1800-tal
Läsbord 1800-tal
Läsbord 1800-tal
Läsbord 1800-tal
Läsbord 1800-tal
Läsbord 1800-tal

Såld för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LÄSBORD, 1800-talets slut, fanerad i valnöt och mahogny, höj och sänkbart, minimihöjd 72, 89x44 cm

432680

2017-01-09