Aram Norrman oljemålning

Aram Norrman oljemålning
Aram Norrman oljemålning
Aram Norrman oljemålning
Aram Norrman oljemålning
Aram Norrman oljemålning
Aram Norrman oljemålning

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARAM NORRMAN (1895-1956): Hästar i landskap, signerad och daterad Aram N--n 24, olja på duk, ca 63x73 cm

432683

2017-01-09